Asphalt 5

Asphalt 5 dla Windows Phone

Stare ale jare wyścigi na Windows Phone

Asphalt 5 to zręcznościowa gra wyścigowa. Asphalt 5 to nie najmłodsze już wyścigi, ale wciąż cieszące oko dobrą grafiką i jeszcze lepszą grywalnością. Seria gier Asphalt znana jest szczególnie tym, którzy mieli lub mają telefony z Java lub... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Licencjonowane super samochody
  • Dużo trybów gry
  • Ogromna grywalność

Wady

  • Brak opcji rozgrywki online
  • Grafika mogłaby być lepsza

Bardzo dobry
8

Asphalt 5 to zręcznościowa gra wyścigowa. Asphalt 5 to nie najmłodsze już wyścigi, ale wciąż cieszące oko dobrą grafiką i jeszcze lepszą grywalnością. Seria gier Asphalt znana jest szczególnie tym, którzy mieli lub mają telefony z Java lub Symbianem.

Asphalt 5 pozwala zasiąść za kierownicą jednego z ponad 30 różnych modeli pojazdów takich marek jak Audi, Ducati, Ferrari, Kawasaki Lamborghini, czy Lotus . Wyścigi odbywają się w 12 sceneriach miast takich jak Las Vegas, Aspen czy europejskie St. Tropez.

Asphalt 5 na Windows Phone oferuje do wyboru kilka typów rozgrywki, w tym te najpopularniejsze - drifty i uciekanie przed policją. Zanim zaczniesz wyścig, samochód lub motor można stuningować, zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Sterowanie w Asphalt 5 odbywa się za pomocą przycisków lub akcelerometru.

Asphalt 5 to już nie najnowsza gra wyścigowa. Jednak na telefony z systemem Windows Phone brak dobrych wyścigów. Asphalt 5 na Windows Phone na tle konkurencji prezentuje się więc całkiem nieźle. Prawdziwe super samochody wyścigowe, wiele trybów gry i emocjonująca rozgrywka to największe zalety wyścigów Asphalt 5.

Najczęściej pobierane Wyścigi na windows-phone-7

Asphalt 5

Download

Asphalt 5

Opinie użytkowników o Asphalt 5

Sponsorowany×